"Mali Grojcowianie" w Wiśle
W dniach 15 i 16 czerwca 2013 r odbywał się w Wiśle 26. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych - WISŁA 2013. W tym roku do konkursu stanęła najmłodsza grupa DZR „Mali Grojcowianie” oraz najmłodsza Kapela „Małych Grojcowian”. Wkrótce wyniki !!! Fotogaleria: https://plus.google.com/photos/117579575612253049755/albums/5890091607701402001
V "Folklór bez hraníc"
9 czerwca 2013 r Dziecięcy Zespół Regionalny „Mali Groijcowianie” brał udział w słowackim Festiwalu “ Folklór bez hraníc“ w Oravskiej Lesnej. Do tegorocznej V edycji Festiwalu zaprosił nas Pan Viktor Chudoba. Fotogaleria: https://plus.google.com/photos/117579575612253049755/albums/5887762527750605073?pid=5887763598558207154&oid=117579575612253049755
Jasełka ze Stowarzyszeniem „Serce dla serca” z Bielska-Białej
W czwartek 31 stycznia 2013 r w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbyły się 15. Jasełka Integracyjne Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Serce dla Serca” przy parafii Przenajświętszej Trójcy w Bielsku-Białej. Widowisko jasełkowe było barwne i porywające, o czym poświadczają burze braw publiczności, które szczelnie wypełniła gmach teatru. Szczególnie uśmiechali się seniorzy, bowiem to babciom i dziadkom przedstawienie było dedykowane. Oprócz podopiecznych stowarzyszenia, na scenie pojawili się jego przyjaciele, wolontariusze, zespół „Mali Grojcowianie” z Wieprza, dzieci z przedszkola w Bystrej i Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej oraz sam ks. prałat Józef Oleszko, który jest prezesem „Serca”, a nawet poseł Jacek Falfus. Więcej o stowarzyszeniu „Serce dla Serca” tutaj. Fotogaleria: http://www.beskidzka24.pl/artykul,bielsko_jaselka_z_wielkim_sercem,8434.html
"Żywcem na pomoc"
8 grudnia 2012 r w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbył się Koncert Charytatywny dla małego Krystianka „Żywcem na pomoc”. Na Koncert złożyły się występy Zespołów Regionalnych „Mali Grojcowianie” z Wieprza oraz RZPiT „Jodełki” z Radziechów oraz Kapel: Kapeli „Kosor” i Kapeli ZPiT „Żywczanie” z Żywca. Pomiędzy występami odbyły się liczne licytacje przedmiotów przekazanych organizatorom przez wielu darczyńców. Mimo dużego mrozu na zewnątrz, gorące serca zebrane na Koncercie przekazały na rzecz Krystianka sumę 3.630,- zł. W imieniu rodziców dziecka i występujących serdecznie DZIĘKUJEMY !!! Fotogaleria z Koncertu dla Krystianka na: https://plus.google.com/photos/117579575612253049755/albums/5819648320162244145
Po raz kolejny dla Krystianka
"Mali Grojcowianie" zapraszają i proszą o wsparcie tej inicjatywy.
