Ilustracje do Góralskich Słuchowisk

Ilustracje do Góralskich Słuchowisk

Konkurs plastyczny "Ilustracje do Góralskich Słuchowisk" realizowany w ramach Karpackie inicjatywy lokalne rozstrzygnięty! Ilość oraz poziom artystyczny prac absolutnie przerósł nasze oczekiwania. Na konkurs wpłynęło dokładnie 100 prac, wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z całego Powiatu Żywieckiego oraz przez podopiecznych placówek specjalnych. Bardzo cieszymy się że w konkurs zaangażowały się dwie placówki: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu w Żywcu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Pewli Wielkiej.

Do słuchowisk zostały wybrane prace następujących osób: Emila Kupczak, Dorota Łysień, Wiktoria Kupczak, Oliwia Sbranchella, Wiktoria Gluza, Wiktor Temel, Andrzej Jarco, Anna Hylińska, Jan Micherda, Julia Białoń, Stanisław Zdynowski, Karolina Ż., Jonasz Handerek i Maciej Krauze, Anna Nowak, Agnieszka Kubas i Alicja Kowalska, Kacper Filary, Patryk Zoń, Agnieszka Adamek, Janina Nawrocka, Szymon Duraj, Milena Jędrysik, Karolina Janik, Magdalena Zyzak, Jadwiga Tokarczyk, Karolina Hernas, Maja Dyczek, Halina Pierlak, Wiktoria Lach i Weronika Adamus.

Rozdanie dyplomów odbędzie się 3 grudnia o godzinie 16.00 podczas koncertu "Grojcowianie i Goście" osobom, które nie mogą zjawić się po odbiór dyplomu, przekażemy w umówiony sposób